Paylaş

UYANIŞ / Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Günleri / 20-30 Aralık 2014 
 

 NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi olarak 8. yılımıza girerken çok daha geniş kitlelere ulaşma adına yenilenerek ve büyüyerek farklı kulvarlarda ilerlemeye devam ediyoruz.

Bu yıl bir ilki daha gerçekleştiriyoruz. Her yıl geleneksel olarak REM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve büyük ilgi gören Ankara Ticaret Odası – ATO- Kongre Merkezi’nde Yılsonu Hediyelik Eşya Fuarı’yla birlikte düzenlenen (20-30 Aralık 2014) “UYANIŞ / Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Günleri” organizasyonumuza sizleri davet ediyoruz.

Düzenlediğimiz organizasyonun en önemli özelliği, bugüne kadar fuarcılık alanında yaptıklarını, yapacaklarının garantisi olarak gördüğümüz REM Fuarcılık Şirketinin güvencesidir . Fuar yetkililerinin yaptığı istatiklere göre fuarların ziyaretçi sayısı hafta içi 5 bin kişi, hafta sonu ise 15 bin kişi dolaylarındadır.

20-30 Aralık 2014 tarihlerinde ATO Kongre Merkezi’nde yerleşim düzeni ve aktiviteler için ayarlanacak standlar, konferans-konser salonu ve workshop salonları son halini almıştır.

Kişisel Gelişim Merkezleri, Yoga Merkezleri, Astroloji Uzmanları, Nefes Uzmanları, Eğitim ve Danışmanlık Firmaları, Doğal Bitkiler, Doğal ve Şifalı Taşlar, Termal- Kaplıca Tesisleri, Organik Ürünler, Yayınevleri, Tamamlayıcı Tıpta Yenilikler ve Şifa Uygulamaları, Ozon Terapi Merkezleri, Bioenerji Uzmanları v.b. gibi konularda hizmetler verilecektir.

Ayrıca etkinlik süresince, konusunda uzman yurt içinden ve yurt dışından eğitimcilerimiz tarafından seminerler verilecek, uygulamalar, dinletiler, sohbetler, yoga, meditatif dans gösterileri, şifa seansları, psikolojik danışmanlık vb hizmetler verilecektir.

Katılımcılar kiraladıkları standlarla, seminerler ve konferanslarla , on gün boyunca çok geniş bir ziyaretçi kitlesine; hizmetlerini, ürünlerini ve markalarını çok etkili bir tanıtım ve satış olanağı ile sunabileceklerdir.

Ruh, beden ve zihinsel bütünlüğü içererek, insana hizmet eden fuarımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

UYANIŞ Festivali 2014 Programı için Lütfen Tıklayınız