Paylaş

Yaşamın içinde Esmalar ve Melekler
Bu gün pozitif bilim Esmaların gücünü ispatlamaktadır.
Esma nedir?
Zikir nedir?
Milyarlarca hücreden oluşan beynimizin, Esmalarla yapacağımız zikir çalışmaları ile biyoelektrik enerji üreterek atıl durumdaki beyin hücrelerini de devreye sokarak beynimizin kapasitesini artırmamız mümkündür.
Esmaların sayısı var mıdır?
Çakraların Esmaları var mıdır?
Esmalar iç, içe geçmiş anlam katmanlarından oluşmaktadır, Her Esma okuyanın kapasitesi oranında ve sahip olduğu ilminin derecesi oranında manasını (enerjisini) o kişide açığa çıkartır. Bunların açıklamaları, mealleri genellikle o tercümeyi, meali yapanın kapasitesi ile doğru orantılı olarak anlam ifade ettiğinden ancak o kapasite ölçüsünde bir açılım oluşturmaktadır.

Resul bilincinde ise en üst kapasitedeki ilim ile şekil bularak kelimeler kabına girmiş olan bu yüksek enerji dolu anlamların tam kapasiteyle işlevini yerine getirebilmesi ancak orijinal hali ile alt bilinçte (mikro-kozmos) Esmayı söyleyenin, boyutsal seyrinde (holografik yapı gereği) deşifre edilerek üst bilince yansıması (makro-kozmos) ile mümkün olabilmektedir.
Atomlar hangi âlemde var olurlar?
Kuvveden fiile çıkışları nasıl olur?
Uluhiyete geçişte bütün melekler ortaya çıkar mı?
Melekut âlemi hangi âlemlerin etkileşimiyle ortaya çıkar?
Melekler açığa çıkan kuvveler olduğuna göre Cebrail hangi âlemin baş meleği (kuvvesi) dir?
Tasavvuf tabiri ile, Aklı Küll’ü temsil eden melek hangisidir?
İliyyun melekler hangi âlemin melekleridir?
Atom çekirdeği etrafındaki elektron yörüngelerinin özellikleri, atomların kendi aralarında ne tür bağlar yaparak ne tür moleküller oluşturabileceklerini belirler, bu belirlemeyi yapan kuvveler (melekler) hangileridir?
Niye Allah’ın arşını dört melek taşır?
Atomu ayakta tutan dört kuvvet olduğunu biliyor muyuz?


Tarih : 13 Nisan 2019 Cumartesi
Saat : 13:30 – 17:30
Saat : 15:00  İmza Günü Murat Tulga BUYRUK, kitaplarını imzalayacak.
Kayıt masasından kitapları temin edebilirsiniz...

Adres : Ümit Mah. Kafkas Sitesi 2481 Sokak No: 93 Ümitköy - ANKARA

Kayıt-Bilgi ve Bireysel Seans Randevusu için 0532 5597414
25 Mart 2019 Tarihine kadar yapılan ödemelerde 300 TL
3 Nisan 2019 Tarihine kadar yapılan ödemelerde 350 TL
13 Nisan 2019 Tarihinde yapılan ödemelerde 400 TL dir.


Banka Hesap No : Necla Ayber İş Bankası TBMM Şubesi TR610006400000143620014708

Bireysel Danışmanlık Hakkında;
Kişinin hayatını yöneten bilinçaltıdır, yapacağınız bireysel çalışma ile bilinçaltınızın programını değiştirebileceksiniz. Bilinçaltımızı oluşturan beyin hücreleridir ve beyin hücreleri Esma (Mana) lardan açığa çıkan frekanslara göre programlandığı bilimsel olarak ispatlanmıştır, bireysel çalışmada size özel hazırlanacak Esmalarla hayatınızı değiştireceksiniz.


Murat Tulga BUYRUK Kimdir?
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Murat Tulga Buyruk’un çocukluğu ve gençliği doğduğu şehir olan İstanbul’da geçti. 1985 yılında Bağdat Caddesi’nde geçirdiği trafik kazasında iki arkadaşını kaybetmesi hayatının dönüm noktası oldu. Kazanın ardından aylarca komada kaldı. Doktorların ‘yaşamaz’ demesine rağmen mucize eseri hayata döndü. 

Üniversite yıllarında kendindeki açılımların farkına varan Buyruk, Allah kavramını ve evreni anlamaya çalıştığı sırada, özünden gelen bir istekle namaza başladı. İslam’ı, Kuran’ı ve Hz. Muhammed’in anlattığı Allah sistemini merak ederek okumaya ve araştırmaya yöneldi. Yunus Emre, Şems-i Tebrizi, İbn-i Arabi, Abdülkadir Geylani ve Mevlana’nın felsefelerini inceleyerek kendine örnek aldı. Bu esnada Tıp doktoru olan ilim ehli bir zat ile tanışıp uzun yıllar ilim aldı. Bu ilmi kendi hayatında kullanıp özümseyerek açılımlar ve değişimler yaşadı Hz. Muhammed’in ve Âlimlerin, Ariflerin yüzlerce yıl önce kuantum sistemi keşfederek hayatlarında kullandıklarını fark etti sonrasında Kuran’ın kuantum sistemi en mükemmel şekilde anlattığını gördü. Buyruk, iş hayatında 16 yıl süresince işletmeciliğini yaptığı seyahat acentesi aracılığıyla çok sayıda ülkeyi gezdi. Bu dönemde acente olarak üç dönem Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin (TÜRSAB) yönetiminde bulundu. 

Buyruk, 2000’li yılların ortalarında kuantum düşünce sistemi dünyada yeni yeni hareketlenirken, İsviçre Lozan’da evrenin enerjisi olan Prana’yı (süptil enerji) kullanma sanatını öğrendi. 2004 yılında kuantum fiziği ve bununla bağlantılı olarak kuantum düşünce sistemini kullanma sanatıyla ilgili eğitim aldı. 2005 yılında seyahat acentesini kapatarak kendini tamamen ilmi ve bilimsel araştırmalara ve uygulamalara verdi. Ancak kuantum düşüncesini gerçekleştirmek için bilinçaltı düşünce kalıplarının, negatif çekirdek inançlarının hipnozla temizlenmesinin ve olumlamalar yapmanın yeterli olmadığını gördü. Bilinçaltını kodlama ve süptil enerjiyle kandırma yollarını keşfeden Buyruk, bilinçaltı çekirdek inançlarını ve negatif yükleri her insanın kendi çalışmasıyla nasıl temizleyebileceğinin de yolunu buldu ve uygulamaya başladı. Çakraların en kolay yolla çalıştırılması ve çakralarla sağlıklı yaşamanın yollarını öğrendi. 30 yıllık tasavvuf ve bilimsel araştırmaların ardından Buyruk, kuantum düşünce sistemiyle ilgili yaptığı uygulamaları ve birikimlerini insanlarla paylaşmaya karar verdi.