Paylaş

Merhaba,

Ankara 6. UYANIŞ FESTİVALİ başlıyor...
Bu sene Çankaya Belediyesi’nin değerli katkılarıyla 1-2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Çankaya Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşecek olan ve bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişim alanında Ankara'da tek olan festivalimizde 80 den fazla, hepsi birbirinden değerli eğitimcilerimizi, geleneksel ve tamamlayıcı tıp doktorlarını, astrologlarımızı,  bilim adamlarımızı; herbiri kendi alanında çok değerli hizmetler, ürünler sunan firmalarımızı sizlerle buluşturmaktan dolayı çok heyecanlıyız.

Her gün yapılacak meditasyonlar, yoga dersleri, nefes çalışmaları, bireysel danışmanlıklar, seminerlerden, grup çalışmalarından hepinizin en yüksek düzeyde yararlanmanız en büyük dileğimiz.

Artık hepimiz biliyoruz ki, değişim kendimizle başlar, biz değişirsek; ülkemiz değişir, dünya değişir, herşey değişir.
Doğa sevgisi, çevremizi koruma bilinci, birlik, berberlik, koşulsuz sevgiye en çok ihtiyacımız olan bu dönemde, 1-2-3 Kasım  2019  tarihlerinde başka bir program yapmamanızı önemle rica ediyoruz. 

Kendiniz için, Ankaramız için, Türkiyemiz için, Gezegenimiz için...

Festivalimizin programını netleştikçe bilgilerinize sunacağız.

Saygı ve sevgilerimizle
Necla AYBER
Festival Düzenleyici ve Sorumlusu
0532 559 74 14 // uyanisfestivli@gmail.com
www.nevagelisim.com

Aytunç GENERALOĞLU
Genel Koordinatör
0505 212 14 70 // uyanisfestivali@gmail.com

*** Festivalimize Konuşmacı olarak,  Stand alarak, Salon Kiralayarak, Birebir Terapi Seansları düzenleyerek ya da imza günü etkinliğiyle KATILIMCI olarak yer alabilirsiniz.

UYANIŞ'19 Programı
Yerleşim Planı