Paylaş

HAYATIMIZIN MATEMATİKSEL GİZEMİ

'Hayatımızın Matematiksel Gizemi' seminerinde "numeroloji, astroloji ve taroloji" ile yaşam sembolleri ve bunların bize neyi anlatmaya çalıştığına dair kadim bir yolculuğa çıkıyoruz!

*İlişkilerimizde neyin farkında olmalıyız? (anne, baba, çocuk, arkadaş)

*O hayal ettiğimiz aşkı yaşayamamızın ardında kendimizle ilgili farkında olmadığımız ne olabilir? 

*Yaşamda ihtiyaç duyduğumuz istikrarı yakalayabilmek için neyi bilmeliyiz?

*Kader döngümüzün neresindeyiz?

*Nereden geldik (son zamanlarda yaşadıklarımızda aslında neyi deneyimledik), nereye gidiyoruz (içinde bulunduğumuz an ışığı bizi nasıl bir yolculuğa çağırıyor?)

Hepsi ve daha fazlası 'Hayatımızın Matematiksel Gizemi' seminerinde sizleri bekliyor!

Tarih : 29 Nisan 2019 Pazartesi
Saat : 19:00-22:00
Ücret : 150 TL
Adres : Ümitköy - Ankara
Kayıt - Bilgi için : 05325597414

Astrolog Hüseyin AKDAĞ,

25 Şubat 1989 yılında Gelibolu’da doğdu. Liseyi Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesinde okudu. Müzik ve spritüel konulara ilgisi o yıllarda başladı. 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması bölümünde okumaya hak kazandı. Üç yıl kadar süren öğrenimi sonrasında Pera Güzel Sanatlar Akademisinde lise yıllarında almaya başladığı keman eğitimini devam ettirmeyi seçti. Üniversite sınavına tekrar girerek Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümüne kayıt yaptırdı. Antalya Anka Ruhsal Gelişim’de Reiki ( 3.aşama ) ve Duygusal Özgürleşme Teknikleri( Emotional Freedom Techniques ) programlarına katıldı. Aktif Yaşam Koçluk Akademisi’nde 3D( Duygu- Düşünce-Davranış ) Yönetimi( 48 Saatlik ), Yaşam Koçluğu( 120 Saatlik ) ve Eğitimcinin Eğitimi( 40 Saatlik ) programlarına katıldı. Antalya Moso Tree Nefes ve Farkındalık Atölyesi ve Aktif Yaşam Koçluk Akademisi’nde, İstanbul Kalbin Yolu Dönüşüm Merkezi ve Bizz Kişisel Gelişim Merkezi’nde ve Ankara Kuantum Atölye’de ‘’Kadim Bilgelik’’, ‘’Hayatımızın Matematiksel Gizemi’’, ‘’Aşk Detoksu’’, ‘’İşaretleri Okuma Atölyesi’’ ve ‘’Gökyüzünün Dilini Öğreniyorum’’ gibi insanın kendi doğasını keşfederek yaratıcı potansiyellerini daha aktif kullanabilmesini hedefleyen seminerler verdi. İstanbul Fenerbahçe Gönüllü Evi,Antalya Engel Tanımayanlar Spor Kulübü Derneği gibi sosyal dayanışma ve yardımlaşma derneklerinde gönüllü çalışmaları olmuştur. Süper İnsanlık Realitesi Derneği’nin düzenli olarak gerçekleştirmekte olduğu sempozyumlarda konuşmacı olarak görev almaktadır. Şu an İstanbul Hera Akademi’de bireysel çalışmaları ve dönem ihtiyaçlarına göre öne çıkan konularda gerçekleştirdiği seminerleriyle hizmet vermeye devam etmektedir