Paylaş

Eğitimci Yazar Ayper Ferda ORAL'la Söyleşi  ve İmza Gününe Davetlisiniz
Gelin  ‘’Mutluluk Huzur Özgürlük Aşk üzerine’’ daha  geniş bir pencereden bakıp ışıklı  gökyüzünün yıldızlarını sayalım.  Tasavvuf okyanusunun içine dalıp  derinlerdeki  güzellikleri seyre dalalım.
Ayperi Ferda Oral’ın ‘’Kadim Bilgelik Öğretileri’’  kapsamında gerçekleştireceği  söyleşi de bizlerle birlikte olmak için lütfen  aşağıdaki iletişim numarasından kayıt yaptırınız. 17 Şubat Pazar günü saat 17.00' de  sürpriz bir mekanda sizlerle buluşacağız. Kontenjan sınırlıdır. Söyleşi  bitiminde yazarımız yeni çıkan kitabı ‘’Yolda Bulursun Aradığını ‘’ yı imzalayacak .
Yolda bulursun aradığını
Aradığının yol olduğunu bulursun
Bulduğunun sen olduğunu anladığında…
Yola çıkanlara selam olsun.

Eğitimci : Ayperi Ferda ORAL
Tarih  : 17 Şubat 2019 Pazar
Saat : 17:00
Ücretsiz bir etkinliktir. Katılımcı sayımız sınırlı olduğundan lütfen gelmeden önce yerinizi ayırtın.
Kayıt ve Bilgi İçin: 0531 280 40 72
Adres : Haremm Cafe
Mutlukent Mah. Hekimköy Sitesi 1921. Cadde No: 9 Ümitköy- Ankara
https://harem-bahce-cafe.business.site/

Ayperi Ferda Oral Kimdir? 
Ayperi Ferda Oral, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Öğretmenliği mezunudur. Çocukluğundan beri süregelen rüyaların gizemli kapılarını aralamak üzere çıktığı yolculukta uzun yılları kapsayan içe dönüşler, manevi süreçler geçirmiştir. Ehl-i tasavvuf üstadlardan kadim bilgelikte kendini bilme, raça şastr, metafizik, parapsikoloji, kuantum düşünce, müzikle şifalanma teknikleri, hareket terapisi, manevi şifa, Hz. Mevlana ve İbn-i Arabi öğretileri, simya, kadim nefes öğretileri, tasavvufta nefesler, zikirler, esmalar ve daha birçok konuda eğitimler almıştır. Halen Anadolu Üniversitesinde İlahiyat öğrenimi görmektedir.
Oral’ın, Türkiye Eskrim Şampiyonluğu’ndan Olimpiyat sporculuğuna, eğitimcilikten yazarlığa uzanan bir yaşam öyküsü vardır. Yirmi yılı aşkın süredir yurtiçi ve yurtdışında çeşitli eğitimler vermektedir. Dergi ve gazetelerde tasavvuf, kadim bilgelik öğretileri, simya gibi ana başlıklar altında yazıları yayınlanmaktadır. ‘’Yolda Bulursun Aradığını’’ kitabı Selis Yayınlarından çıkmıştır.
Avrupa Birliği Ulusal Ajansı bağlantılı bir çok uluslararası projenin koordinatörlüğünü de üstlenen Oral’ın yürüttüğü eğitim projesi, 2017 yılında Avrupa’nın En İyi Eğitim Projesi seçilmiş, Letonya’da Sparni ödülüne layık görülmüştür.
‘’ Tohumdan Meyveye İnsan Bilgelik Atölyeleri ‘’ adını verdiği  çalışmala­rla 2 yıldır Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yüze yakın uygulamalı eğitimler vermiştir.  Bunun yanı sıra ‘’Ahsen-i Takvim Sohbetleri’’  Youtube kanalında varoluş manalarına dair programlar yapmakta­dır. Kadim bilgelik öğretileri kapsamında yürüttüğü ‘’Ahsen-i Takvim Bilgelik Okulu’’ ile yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarına devam etmektedir.

Facebook/ Ayperi Ferda Oral
İnstagram/Ayperi Ferda Oral
Youtube/ Ahsen-i Takvim Sohbetleri


https://www.youtube.com/watch?v=pAktHJczjUo
https://www.youtube.com/watch?v=5qvNSrCv_os
https://www.youtube.com/watch?v=4P7uqzdpl7I