Paylaş

Meditasyonlarda ve kristal yatak seanslarında gerçekleşen şifa, ilahi kaynaktan gelen şifadır. Bizler sadece aracıyız, John of God da aracıdır, şifa ile doğrudan ilgisi yoktur. Şifa yalnızca Allah’tandır.

Mucizelere tanık olmaya hazır mısınız? Hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Tarih : 28 Kasım 2019 Perşembe
Saat :
19:00 İkramlar ve sohbet
19:30 Meditasyon (* Meditasyon başladıktan sonra kapıyı kapatmak zorunda olduğumuzdan meditasyon başlamadan gelmenizi rica ediyoruz. )
20:30 Paylaşımlar
21:00 Bir sonraki meditasyonda buluşmak üzere ...

Ücret : 100 TL
Adres : Tunus Caddesi 81 / 1 Kavaklıdere- Ankara
Kayıt- Bilgi ve Randevu için : 0312 468 68 95
Not : Sınırlı sayıda yer olması nedeniyle meditasyon için rezervasyon yapılması ve beyaz kıyafet ile gelinmesi rica olunur.

Dr Meltem ÖZEN Kimdir?

32 yıllık Tıp doktoruyum. Enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji uzmanıyım. İbn-i Sina Hastanesi ve Numune Hastanesi’nde çalıştıktan sonra istifa ederek tamamen özel çalışmaya başladım. 21 yıldır Ankara’da tamamen özel olarak Hekimlik yapmaktayım.
Bir arkadaşımla beraber Brezilya Yollarına Amazonların ortasına seyahate çıktık. Oraya Vardığımızda John of God ın Medyumlarından olan Rehberimiz bana “Buradan bir alacağınız var, buraya çağrıldınız” dedi. Bana; “Doktor hanım, siz bilim insanısınız tabii sorular sormak istiyorsunuz. Ama burada öyle karşılıklı sohbet edeceğiniz bir ortam yok dedi. Siz de arkadaşınız gibi sıraya gireceksiniz. Her gün binlerce kişi John Of God ‘ın önünde sıraya giriyor, her birine bir saniye süreyle bakıp tedavisini başlatıyor.”dedi. Tabii dedim ben de arkadaşımla sıraya girerim madem öyle. Ama dedi sıraya girdiğinizde de size sıra geldiğinde, yine öyle soru soracağınız bir ortam olmayacak bir saniyede önünden geçeceksiniz dedi. Mecburen tabii peki dedim.
Ertesi gün arkadaşımla beraber beyazlar giyinerek binlerce kişi ile birlikte sıraya girdik, hakikaten herkes birer saniye birer saniye önünden geçti, sıra bana gelince beni durdurdu elimi avuçlarının içine aldı gözümün içine bakarak sizi kullanmak istiyorum dedi sizin üzerinizden sizinle birlikte binlerce kişiye Şifa vereceğiz dedi, bana yol göstereceğini söyledi, kristal yatak almamı söyledi , her bir kristali Enerjisiyle yükledi. Batı tıbbının ve Ruhani şifayı birleştirme zamanı geldiğini ve benim de bu görevi üstlenmem gerektiğini söylendi.
Bir Tıp Doktoru olarak bazı şeylere inanmak zor gelse de; yaşadıklarım ve tanık olduklarımla bu yolda ilerlemem gerektiğini gördüm. O gün bugündür birçok şifaya aracılık ediyorum ve bundan çok büyük mutluluk duyuyorum. Hepimiz bir vesileyiz, Şifa Allah’tan.

Saygılarımla

Dr Meltem Özen

Randevu ve bilgi almak için:
Telefon : 0312 468 68 95
Adres : Tunus Cad. No:81/1 Kavaklıdere – Ankara
E-Posta : ozenmeltem@gmail.com