Paylaş

Enerjilerin çok yüksek olduğu bu özel günlerde; John of God un özel olarak şifa görevi verdiği Dr Meltem Özen ile “John of God Casa bağlantılı Meditasyon” seansımıza davetlisiniz.

Tarih : 30 Mayıs 2019
Saat : 18:30 (Ramazan dolayısıyla)
19:00 Meditasyon (* Meditasyon başladıktan sonra kapıyı kapatmak zorunda olduğumuzdan meditasyon başlamadan gelmenizi rica ediyoruz. )
20:00 Paylaşımlar ve İftar yemeği için Mısır Cafe'ye Geçiş.
Cafe çok yakın Bülten sokakta.
İftar Menüsü
- İftar tabağı (peynir bal tereyağ hurma zeytin salatalık domates)
- Ezogelin çorbası
- Menüden seçilen tavuk yada et
- Güllaç
- Çay ve su ikram
Tavuk menü 35 TL
Et menü 40 TL

21:00 Bır sonraki meditasyonda buluşmak üzere ...

Ücret : 100 TL
Adres : Tunus Caddesi 81 / 1 Kavaklıdere- Ankara
Kayıt- Bilgi ve Randevu için : 0312 4686895
Not : Sınırlı sayıda yer olması nedeniyle meditasyon için rezervasyon yapılması ve beyaz kıyafet ile gelinmesi rica olunur.

John of God’ dan özel meditasyon izni alınarak yapılan bu meditasyona yaşamında değişik alanlarda desteğe ihtiyacı olan veya dilekleri olan John of God şifası ve kristal yatak hakkında bilgi almak ve deneyimlemek isteyen herkes davetlidir.

Kristal Yatak Tedavisi
Yataktaki kristaller suyun en saf halindeki frekansa denk gelen sürekli bir titreşim oluşturmaktadırlar. Bu şekilde suyun yapısını ve DNA sını değiştirmekte, yeniden yapılandırabilmektedirler. İnsan vücudunun % 70 kadarı sudan oluştuğundan kristallerin etkinliği de bu yolla olmaktadır. Renklendirilmiş kristallerden (renk terapisi ve kristal terapi birlikte) gelen şifalı enerji vücuttaki çakraları temizler, enerji verir ve dengeye getirir. Zihinsel, duygusal, fiziksel, ruhsal denge ve sağlık verir. Vücudu şarj eder ve derin bir dinlenme sağlar. Hastalık gelişimini önler.

ŞİFA ALANLARI
GENETİK HASTALIKLAR, DNA VE ENERJİ ŞİFASI
ORTOPEDİK SAKATLIKLAR
KAS, SİNİR VE KAN HASTALIKLARI
İÇ HUZURU, DERİN DİNLENME, STRESİN AZALMASI
DAHA ENERJİK OLMA, DÜŞÜNCELERİN NETLEŞMESİ, KONSANTRASYON YETENEĞİNİN ARTMASI
KOŞULSUZ SEVGİ VE GERÇEK MUTLULUKLA YAŞAM
GEÇMİŞ VE GÜNÜMÜZDEKİ BLOKE OLMUŞ ENERJİLERİN TEMİZLENMESİ
AURA VE ÇAKRA TEMİZLENMESİ, AURA YIRTIKLARININ DİKİLMESİ
HAYATIN AMACINI ANLAMA VE DURU GÖRÜŞÜMÜZÜ ARTIRMA
TAD ALMA, GÖRME, DUYMA, DOKUNMA DUYULARININ GELİŞMESİ
SEVGİ, FİNANSAL- EKONOMİK DURUMLAR, İŞ DURUMLARI VE ÖZEL KONULARIN ŞİFALANMASI
KİŞİNİN YÜKLERİ VE BAĞIMLILIKLARININ ÇÖZÜLMESİ
SORUNLU OLAN AİLE BİREYLERİYLE KAVUŞMA, BARIŞMA

Dr Meltem Özen, John of God şifacısı olarak John of God tarafından bizzat görevlendirilmiş olması dolayısıyla Kristal yatak seansı ile birlikte John of God şifası yapmaktadır.

Dr Meltem ÖZEN Kimdir?
31 yıllık Tıp doktoruyum. Enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji uzmanıyım. İbn-i Sina Hastanesi ve Numune Hastanesi'nde çalıştıktan sonra istifa ederek tamamen özel çalışmaya başladım. 24 yıldır Ankara'da tamamen özel olarak Hekimlik yapmaktayım.
Bir arkadaşımla beraber Brezilya Yollarına Amazonların ortasına seyahate çıktık. Oraya Vardığımızda John of God ın Medyumlarından olan Rehberimiz bana “Buradan bir alacağınız var, buraya çağrıldınız” dedi. Bana; “Doktor hanım, siz bilim insanısınız tabii sorular sormak istiyorsunuz. Ama burada öyle karşılıklı sohbet edeceğiniz bir ortam yok dedi. Siz de arkadaşınız gibi sıraya gireceksiniz. Her gün binlerce kişi John Of God ‘ın önünde sıraya giriyor, her birine bir saniye süreyle bakıp tedavisini başlatıyor.”dedi. Tabii dedim ben de arkadaşımla sıraya girerim madem öyle. Ama dedi sıraya girdiğinizde de size sıra geldiğinde, yine öyle soru soracağınız bir ortam olmayacak bir saniyede önünden geçeceksiniz dedi. Mecburen tabii peki dedim.
Ertesi gün arkadaşımla beraber beyazlar giyinerek binlerce kişi ile birlikte sıraya girdik, hakikaten herkes birer saniye birer saniye önünden geçti, sıra bana gelince beni durdurdu elimi avuçlarının içine aldı gözümün içine bakarak sizi kullanmak istiyorum dedi sizin üzerinizden sizinle birlikte binlerce kişiye Şifa vereceğiz dedi, bana yol göstereceğini söyledi, kristal yatak almamı söyledi , her bir kristali Enerjisiyle yükledi. Batı tıbbının ve Ruhani şifayı birleştirme zamanı geldiğini ve benim de bu görevi üstlenmem gerektiğini söylendi.
Bir Tıp Doktoru olarak bazı şeylere inanmak zor gelse de; yaşadıklarım ve tanık olduklarımla bu yolda ilerlemem gerektiğini gördüm. O gün bugündür birçok şifaya aracılık ediyorum ve bundan çok büyük mutluluk duyuyorum. Hepimiz bir vesileyiz, Şifa Allah'tan.
Saygılarımla
Dr Meltem Özen