Paylaş

"Doktor Hanım, sizi kullanmak istiyorum, sizin üzerinizden sizinle birlikte binlerce kişiye şifa vereceğiz. Size yol göstereceğim, Batı tıbbını ve Ruhani şifayı birleştirmenin zamanı geldi, siz de bu görevi üstlenmelisiniz." John Of GOD 

JOHN  OF  GOD  KİMDİR?


Doğaüstü Kristal Madenleri üstündeki bir kasabada Brezilya’ da yaşayanJohn of God, insanların hayatını değiştiriyor. John Of God’ı aracı olarak kullanan çeşitli ışık varlıklar, azizler, yüce bilinçler, Hz. Süleyman gibi kutsal varlıklar onun bedenine giriyor ve kişilere yardım ediyor. John of God ile tanışanlar, onun tanrı vergisi yeteneği olan bir insan olduğunu söylüyorlar. Herşeyi verenin kendisi değil Allah olduğunu söylüyor.  Peru başkanı, Brezilyalı bakanları gibi üst düzey politikacıları iyileştiren John Of God,bugün herkes tarafından kabul edilen ve milli bir hazine olarak görülen, korunan biridir.
John Of God hiçbir dine mensup olmadığını, hiçbir din altında çalışmadığını her zaman söylüyor. Ruhsal bilince inanıyor ve esas faydanın her zaman Allah’tan geleceğine inanıyor. Ve o yolda ilerliyor. İnsanların kendi arzuları ile iyileşebileceklerine inanıyor.  KRİSTAL  YATAK  TEDAVİSİ    
Yataktaki kristaller suyun en saf halindeki frekansa denk gelen sürekli bir titreşim oluşturmaktadırlar. Bu şekilde suyun yapısını ve DNA sını değiştirmekte, yeniden yapılandırabilmektedirler. İnsan vücudunun % 70  kadarı sudan oluştuğundan kristallerin etkinliği de  bu yolla olmaktadır. Renklendirilmiş kristallerden (renk terapisi ve kristal terapi birlikte) gelen şifalı enerji vücuttaki çakraları temizler, enerji verir ve dengeye getirir. Zihinsel, duygusal,  fiziksel, ruhsal denge ve sağlık verir. Vücudu şarj eder ve derin bir dinlenme sağlar. Hastalık gelişimini önler.ŞİFA ALANLARI

 • GENETİK HASTALIKLAR, DNA VE ENERJİ ŞİFASI
  ORTOPEDİK SAKATLIKLAR

 • KAS, SİNİR VE KAN HASTALIKLARI

 • İÇ HUZURU,  DERİN DİNLENME,  STRESİN AZALMASI

 • DAHA ENERJİK OLMA, DÜŞÜNCELERİN NETLEŞMESİ, KONSANTRASYON YETENEĞİNİN ARTMASI

 • KOŞULSUZ SEVGİ VE GERÇEK MUTLULUKLA YAŞAM

 • GEÇMİŞ VE GÜNÜMÜZDEKİ BLOKE OLMUŞ ENERJİLERİN TEMİZLENMESİ

 • AURA VE ÇAKRA TEMİZLENMESİ, AURA YIRTIKLARININ DİKİLMESİ

 • HAYATIN AMACINI ANLAMA VE DURU GÖRÜŞÜMÜZÜ ARTIRMA

 • TAD ALMA, GÖRME,  DUYMA,  DOKUNMA DUYULARININ GELİŞMESİ

 • SEVGİ,  FİNANSAL- EKONOMİK DURUMLAR,  İŞ DURUMLARI VE ÖZEL KONULARIN  ŞİFALANMASI

 • KİŞİNİN YÜKLERİ VE BAĞIMLILIKLARININ ÇÖZÜLMESİ

 • SORUNLU OLAN AİLE BİREYLERİYLE KAVUŞMA,  BARIŞMA

 
 

Dr Meltem ÖZEN Kimdir?

32 yıllık Tıp doktoruyum. Enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji uzmanıyım. İbn-i Sina Hastanesi ve Numune Hastanesi'nde çalıştıktan sonra istifa ederek tamamen özel çalışmaya başladım. 21 yıldır Ankara'da tamamen özel olarak Hekimlik yapmaktayım.

Kliniğimde hastalarımızın genel check up kontrolleri tanı ve tedavilerini yürütmekteyiz. Hastalarımdan ve aynı zamanda Liseden arkadaşım olanBenin adlı bir hanımefendi Kolon kanseri metastazlı, artı böbrek kanseri ile teşhis edilip 2 ameliyat, kemoterapi, radyoterapi görmüş. Ameliyat sonrası kendisini ziyarete gittiğimde hastanede bana daha önce John of God’a gittiğini ve 2. Kez gitmek istediğini, oraya seyahat ederken yanında bir doktor olursa kendini daha güvende hissedeceğini söyledi. Hastane yatağında boynunu büküp, “bana eşlik eder misin?” dedi. O anda hemen evet dedim. Hatta eşimin bile haberi yok onu aradım ben Brezilya'ya gidiyorum dedim şaşırdı, inanamadı. Arkadaşım hemen seyahat acentasını aradı lütfen doktoruma da yanımda uçakta yer ayırın dedi.

Bir bavul ilaçları yüklenip arkadaşımla beraber Brezilya Yollarına Amazonların ortasına seyahate çıktık. Oraya Vardığımızda John of God ın Medyumlarından olan Rehberimiz bana “Buradan bir alacağınız var, buraya çağrıldınız” dediBana; “Doktor hanım, siz bilim insanısınız tabii sorular sormak istiyorsunuz. Ama burada öyle karşılıklı sohbet edeceğiniz bir ortam yok dedi. Siz de arkadaşınız gibi sıraya gireceksiniz. Her gün binlerce kişi John Of God ‘ın önünde sıraya giriyor, her birine bir saniye süreyle bakıp tedavisini başlatıyor.”dedi. Tabii dedim ben de arkadaşımla sıraya girerim madem öyle. Ama dedi sıraya girdiğinizde de size sıra geldiğinde, yine öyle soru soracağınız bir ortam olmayacak bir saniyede önünden geçeceksiniz dedi. Mecburen tabii peki dedim.

Ertesi gün arkadaşımla beraber beyazlar giyinerek binlerce kişi ile birlikte sıraya girdik, hakikaten herkes birer saniye birer saniye önünden geçti, sıra bana gelince beni durdurdu elimi avuçlarının içine aldı gözümün içine bakarak sizi kullanmak istiyorum dedi sizin üzerinizden sizinle birlikte binlerce kişiye Şifa vereceğiz dedi, bana yol göstereceğini söyledi,kristal yatak almamı söyledi , her bir kristali Enerjisiyle yükledi. Batı tıbbının ve Ruhani şifayı birleştirme zamanı geldiğini ve benim de bu görevi üstlenmem gerektiğini söyledi. 

Bir Tıp Doktoru olarak bazı şeylere inanmak zor gelse de; yaşadıklarım ve tanık olduklarımla bu yolda ilerlemem gerektiğini gördüm. O gün bugündür birçok şifaya aracılık ediyorum ve bundan çok büyük mutluluk duyuyorum. Hepimiz bir vesileyiz, Şifa Allah'tan.

Saygılarımla

Dr Meltem Özen
       
Randevu ve bilgi almak için:  
Telefon : 0312 468 68 95 
Adres   : Tunus Cad. No:81/1   Kavaklıdere – Ankara     
E-Posta : ozenmeltem@gmail.com

 

Hastalarımızdan Sayın Sevil ERÇİN'in el yazısıyla yazmış olduğu geri bildirimini okumak için tıklayınız.