Paylaş

1-6 Haftalar :                                 Korkular (6 haftalık temel ve çok önemli bir eğitimdir.)
(6 -13- 20 -27 Şubat
6-13 Mart 2019 Çarşamba)

Burada yükseklik korkusu, uçak korkusu, kedi-köpek korkusu gibi fobilerden bahsetmiyoruz. Bunların şifası tek bir seanslık NLP çalışması ile kesin olarak mümkündür. Biz burada bizi mutlu olmaktan, başarılı olmaktan, sevgi dolu ilişkiler yaşamaktan hatta bolluk içinde bir hayattan, sağlıklı ve huzurlu yaşamaktan alıkoyan pek de farkında olmadığımız derinde duran olgulardan bahsediyoruz. İnsanlar akıllıdır, pek çoğu iyi eğitim almışlardır, bazıları doğuştan varlıklı ailelerde dahi doğmuştur. Ama etrafımıza baktığımızda mutlu insan neredeyse göremiyoruz. Neden? Bunu etkileyen pek de farkında olmadığımız korkularımızdır.
Korkuların hayatımızı ne kadar etkilediğini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Ama bu eşsiz de bir fırsat da sunacak. Artık bunları değiştirebileceksiniz, hükmedebileceksiniz. Ve bir kitap da olma yolundaki bu paylaşım ilk kez korkularımızı yok edecek pratik uygulayışı olan bir yöntem öğretiyor. Buna ek olarak ilahi yardım alabileceğimiz bir destek paketi de sunuyor. Diğer bir değişle acı, mutsuzluk, maddi sıkıntılar ya da hastalıktan hayatlarımızın rotasını mutlu, huzurlu, sevgi dolu, bolluk içinde ve sağlıklı bir hayata nasıl çevireceğimizin öğretisidir bu eğitim.

7-12. Haftalar:                      İlişkiler, Davranışlarımız Ve Farkındalığımız (6 haftalık temel bir eğitimdir.)
(20 – 27 Mart 
3-10-17-24 Nisan 2019 Çarşamba)

Sağlıklı ve sevgi dolu huzurlu ama tutkulu bir ilişki nasıl kurulur? Bunun öğretisini neden okullarda göstermezler ki... Belirli temel farkındalıkları var mıdır? Nedir ihtiyacım olan kavramlar? Ve bunla erkek ya da kadın için nasıl farklı çalışır...
Tüm yaşam derslerimiz tek başına çalıştığımız enstrümanlar gibiyse, ilişkiler tüm bu enstrümanların birlikte çalındığı bir senfoni gibidir. Kötü icra edildiğinde o yüzden feci bir gürültü ve mutsuzluk kaynağına dönüşürler ama iyi icra edildiğinde aynı bir senfoni gibi muhteşem ve ruhu doyurucudurlar. İşte güzel ilişkiler bu yüzden muhteşemdir.
Bu eğitim şimdide sağlıklı ilişkiler kurmak için bir temel platform farkındalığı sunduğu gibi geçmişte yaşamlarımızda yer almış bize acı veren tüketici ilişkileri de anlamamız ve bunların ruhumuzdaki tahribatından kurtulmanın da fevkalade bir anahtarıdır.
13. Hafta :                                Geçmişten Özgürleşmek, Affetmek
(1 Mayıs 2019 Çarşamba)

Geçmişten özgürleşmeden şimdide bir hayatınızın olması mümkün değildir. Şimdide bir hayatınız olmadan ne mutlu olabilmeniz nede mutlu edebilmeniz mümkün değildir. Çoğumuz geçmişimizden özgürleşmediğimizin farkında bile değilizdir. Üstelik herkes anda kalmaktan ve affetmekten bahsediyor? Bunu nasıl yapacağım... Bana yapılanı kabul edemiyorum... Buna artık izin vermek istemiyorum... Nasıl yapacağım, beni üzen geçmişimdekilerden nasıl kurtulacağım? Herkes yap diyor ama olmuyor. Olumlamalar yetmiyor… Haklısınız… Çözümleriyle burada tanışacağız.
14-15-16.Haftalar:                   Yaşam Döngülerimiz ve Temel 144 Yaşam Dersi
(22 Mayıs 2019 Çarşamba)

Deneyimlemek üzere geldiğimiz 144 temel yaşam dersi mevcuttur. Bunlar koşulsuz sevgiye giden yolda kavramamız gereken bilinçlerdir. 4. Boyut bilincinden tekâmül için gerekli bilinçlerdir. Bunları yaşam döngülerimizde ruh ailelerimiz ve kontratlarımız yardımı ile elde ederiz.  Bunları bilmek hayatımızı ve yaşam yolumuzu görmemizi sağlarken, affetmeyi ve hayatımızın nasıl şekillendiğini anlamamızı sağlar.