Paylaş

1.-6. Haftalar :                                  Kuantum Farkındalık ( 6 Haftalık temel  eğitim)
( 5 Şubat – 12 Şubat – 19 Şubat  
26 Şubat – 5 Mart– 12 Mart 2019 – Salı Günleri)

Buradaki amacımız bilimin ve fiziğinin geldiği son aşamayı göstererek bilimsel bir ilerleme sağlamanız değildir, bunları göstererek yaşamanıza, manevi-duygusal dünyanıza, ruhunuzla yaratma nasıl uygulayacağınızı sağlamaktır. Bu farkındalık hayatımıza hiçbir şeyin etki etmediği kadar direk etki edecektir. Bu farkındalık, kendimizi anlamak ve dönüştürmek için her atacağımız adımda en gerekli idrak olacaktır.

Hayatımızda sağlık, bolluk, ilişkiler ya da yaratmak istediğimiz ne varsa yaratma imkanını, Evreni - bizim evrenimizin kanunlarını ve mekanizmalarını, Tanrıyı, gerçekte kim ve ne olduğumuzu - Tanrı ile ilişkimizi, Kutsal Kitapların anlatmak istediklerini, yaşam amacımızı, dünya üzerinde neye yetkimiz olup olmadığını bilmeyi, Zamanı, Ölümü ya da Ömrümüzü uzatma imkanını,
Hatta daha detaylı baktığımızda:
Holistik Şifayı, Enerji yaratmayı - kullanmayı - vermeyi, vücudumuzdaki meridyenleri, subtil enerji alanlarımızı, nadileri, aurayı, kutsal geometriyi, renk ve seslerin ve en önemlisi niyetimizin DNA mızı nasıl değiştirebileceğini, reenkarnasyonu, geçmiş ve eş zamanlı yaşamlarımızı, kristal düşünce enerjisini, paralel evrenler ve DNA’mızın ilişkisini, Rei-ki'yi, Ruh ailelerimizi, eş ruhlarımızı... Ve daha sayamayacağımız kadar konuyu anlamanıza ve istediğinizde kullanmanıza imkan sağlayacak farkındalığın anahtarıdır... 
7. Hafta :                                                            Evrensel  Kurallar
(19 Mart 2019 Salı)

Yaradılışın bazı fiziksel kurallarını biliyoruz ve günlük hayatımızda bunları sayısız eylemde kullanıyoruz. Peki ya yaradılışın manevi kuralları? Sizce manevi kurallar olmadan mı yaratılmıştır evrenimiz. Bunları bilmek ve hayatınıza uygulamak ne kadar önemlidir? Evrensel kurallarla tanışacağız. Ve bunların arasından en temel 12 kuralla çalışacağız.
8. Hafta :                                                            Başmeleklerle Çalışmak
( 26 Mart 2019 Salı)

Bu çalışma kutsal kitaplar üzerine 3 yıllık bir çalışmanın ürünüdür. Bu metinlerde anlatılan 19 Başmelek ile tanışacağız ve onlarla çalışmayı öğreneceğiz. Ve ek olarak Başmeleklerle Yaratanı anlamak üzere 12 katmanlı bir özel yöntem öğreneceğiz. 
Biz Melekleri kanatlı yaratıklar olarak hayal ederiz. Onlar Tanrının çeşitli enerjilerinin bizlere iletilmesini sağlar. Tanrısal enerji bizim evrenimize direk olarak getirilemeyecek kadar yüksek titreşimlidir. Bu enerji düşürülerek ve bizim evrenimize uygun titreşime getirilerek Melekler vasıtasıyla bize aktarılır. Dilediğimiz sıklıkta bunu talep etme hakkımız vardır. Bu sadece burada mutluluk yaratmaz, perdenin diğer tarafında da büyük sevinç yaratır.

9. Hafta:                                                                Yaradılışın Enerji Sistemi
( 2 Nisan 2019 Salı)

Şimdiye kadar enerji ve Yaradılış üzerine birçok şey okudunuz ve hatta dersler aldınız. Gerçekte kuantum olan yaradılış bizim algımızda 4B boyutlu bir uzay-zaman modellemesi olarak yer alır. Her modelleme asıl olanın daha basit olarak anlaşılmasına hizmet eder. Modelleme düzeyi artıkça anlaşılması basitleşir ancak gerçekten o denli uzaklaşılır. Bu katmanda Yaradılışın Enerji Sistemini ilk önce 4B anlayacağız. Bu bize içinde bulunduğumuz evreni anlamamızı ve enerjileri ile çalışabilme yetisini kazandıracak. Bunların yanında ilahi yaşam enerjisini tanıyacağız ve Entropi yasasını nasıl durduğunu göreceğiz. Bu idrak seviyesinin bir sonrası Evrenin Kuantum Yaradılış Sistemidir ve bir sonraki derste inceleyeceğiz.
10. Hafta:                                                              Evrenin Kuantum Yaradılış Sistemi
 (9 Nisan 2019 Salı)

Bu farkındalık katmanında evrenin kuantum enerji sistemini kavrayacağız. Zamanın dairesel yapısını inceleyeceğiz ki bu zamansızlık boyutunun bir önceki anlayış katmanıdır. Bu katman bize yaratmayı, zamanı eğip bükmeyi, geçmiş acılarımızı yok etmeyi, geçmiş ve eş zamanlı yaşamlarımızın sezgisel farkındalığını, ruh ailelerimizi, ikiz ve eş-ruhlarımızı, çok boyut farkındalığını ve paralel evrenleri idrak imkanını verecektir.. Tüm bunları hayatımıza nasıl pratik alanlarda uygulayabileceğimizi özellikle nasıl yaratım yaparak hayatımızın gerçekliği haline getirebileceğimizi göreceğiz.


11. Hafta:                                                              Geçmiş ve Eş Zamanlı Yaşamlarımız
 (16 Nisan 2019 Salı)

Yaratımın büyük ve muhteşem varlığının içerisinde kim olduğumuzu anlarken yaşamımızı sorgularız. Yaşamımız holistik anlamda şimdi deneyimlediğimiz hayatımızdan ibaret değildir. Geçmiş ve eş zamanlı yaşamlarımızı bilmek ayrı bir farkındalık kazandırır. Bazı konularda boş yere harcadığımız enerjimizi toparlamamızı sağlar. Diğer ruhlarla imzaladığımız kontratlarımız vardır. Peki, tüm bunlar neden var ve neye hizmet ediyor?

12. Hafta:                                                               Ruh Eşimiz ve İkiz Ruhumuz
 (23 Nisan 2019 Salı)

Bir şekilde bu hayatta ne yaparsak yapalım, neyi başarırsak başaralım hep bir eksiklik duygusu yaşarız. Bütünlenmek isteriz,  bazen bu duyguya sevgi diyoruz. Aradığımız eksik olan parçalarımızdır... eş-ruhunuzu ve ikiz ruhumuzu ararız. Bu kavramların, duyguların ve bilinçlerin derinleşmesi için Yaratıcının öngördüğü bir yoldur. Nedir onlar? Nerededirler? Romantik bir kavram mıdır yoksa çok daha fazlasını mı içinde barındırır?

13.Hafta :                                                                Ruhumuz ve Yüksek Benliğimiz
(30 Nisan 2019 Salı)

Günlük hayatımızda zihnimizi ve vücudumuzu kendimiz yani BEN olarak tanımlarız. Daha ileri bir kavrayışta hemen hemen tüm insanlık bir ruh olduğu ve bu ruhun da ölmez olduğunu bir tür sezgisel farkındalık ile bilmektedir. Yaradılışın enerji sistemi içinde ruhumuz nasıl var olur? O nerede durmaktadır? Ve neden bir yüksek benliğimiz vardır? Tüm bunlar bizi nasıl etkiler ve biz kimiz?

14. Hafta:                                                               Hayatımız Nasıl Şekilleniyor?
( 7 Mayıs 2019 Salı)

Tüm bu yaradılış sahnesi içerisinde hayatlarımız nasıl şekilleniyor? Kader dediğimiz olaylar hayatımıza neden giriyor? Yaratan bana kızgın mı? Yaşadıklarımızı biz mi yaratıyoruz? Biz yaratıyorsak yaşamın içinde neden bu kadar acı var? Nelere yetkim var? Nelere yetkim yok?
Yaşamımı istediğim gibi bilinçli olarak yaratabilir miyim? Nasıl?


İLERİ YARADILIŞ PAYLAŞIMLARI
Bu paylaşımlara temel dersleri almış olanlar, spritüel konularda ciddi eğitimleri almış olanlar ve belirli konularda hocalık yapanlar katılabilir. Ayrıca duyurularını paylaşacağız.
1.Yaratım Ve DNA
2.Kutsal Geometri Ve Yaratım
3.Kabbala 
4.Monadik Yaratım Ve Ruhla Yaratım
5.Zaman Nedir?
6.Zamana Hükmetmek