Paylaş

ŞİFA EĞİTİMLERİ
1. Hafta: Holistik ( Bütünsel ) Şifa Nedir? Kendimize Nasıl Uygulayabiliriz?

Dünyada sağlıklı olmak kavramı son 25 yılda büyük bir farkındalık değişikliği geçirmiştir. Zihin-Duygular-Ruh ve Beden ilişkisi gerçek yapısı anlaşılmaya başlanmıştır ve bu beklenilenin ötesindedir.  Vücudumuz nasıl çalışıyor ve neden hasta oluyoruz, zihin-duygularımız-ruhumuz ve bedenimiz arasındaki ilişkiyi bilmemiz bunları düzenlememize ve değiştirmemize izin verir. Bedenimizdeki hastalıkları iyileştirebilmemiz yanında bize acı veren duygularımızı da tamamen farklı bu yaklaşımla iyileştirebiliriz. Rahatsızlıklarımız en büyük mutsuzluk kaynağıdır.

2. Hafta: Ruhumu, Duygularımı, Zihnimi ve Bedenimi Nasıl İyileştirebilirim? 
Hayatımda bana çok acı veren bir travma var. Bir türlü bunun acısını yenemiyorum. Ben ya da sevdiklerimden biri bir hastalıkla mücadele ediyor. Ne yapabilirim? Holistik Şifa, bu gibi sorulara pratik uygulamaları olan yaklaşımlar getirebilmektedir 
  
3. Hafta: Hastalığını Söyle Düşünce Kalıbını Söyleyeyim…
               Düşünce Kalıbını Söyle Hastalığını Söyleyeyim…

Bu eğitime katılan herkes eğitim öncesinde sıkıntı yaşadığı hastalığını / hastalıklarını sadece kendisinin görebileceği bir kâğıda yazabilir. Eğitim süresince bu hastalığına yol açan duygusal-zihinsel kalıbını öğrenebilir. Belli başlı hastalıkları yaratan düşünce kalıplarını, zihin beden ilişkisini ve kalıplarımızı ilk önce fark edip sonra değiştirerek nasıl hastalıkların yenilebileceğini öğreneceğiz.

4. Hafta: Rei-Ki… Yaratanın Farkındalığı ile Yönlendirilen Yaşam Enerjisi...
İlk mucizevi ve fiziksel  kanıtı olan ilk şifa tekniğini öğreneceğiz. Bugün USA 'de birçoğu dünya çapında marka olan  800 ün üzerinde hastanede Rei-Ki kliniği mevcuttur. Etkilidir ve basitçe uygulanabilir.

5. Hafta: Ruhumuzu Nasıl Tanırız?  … Ruhu Şifalandırmak...
Birçoğumuz ön planda sürekli düşünceler üreten zihnimizi kendimiz sanırız. Oysa zihin sadece küçük bir parçamızdır. Onun ardında ruhumuz bulunur. Ruhumuzla tanışmayı öğrenebiliriz ve bu beklemediğimiz kadar büyük bir zenginliktir. Ve eğer ruhumuzu yaralamışsak onu nasıl şifalandıracağımızı da öğrenebiliriz.

6. Hafta : Acı Veren Duygulardan Nasıl Kurtulurum?
Hemen hemen hepimiz hayatlarımızın bir döneminde zorlanırız ve bu dönem içerisinde bize acı veren duygular yaşarız. Bu bir ihanet olabilir, bir boşanma olabilir, ya da bir iflas olabilir, sevdiğimiz birinden ayrılmış ya da onu ebediyen kaybetmiş olabiliriz. Büyük bir travma ya da acı yaşamış olabiliriz. Bu süreçte yaşadığımız duygular bize acı verebilir. Bunlardan kurtulmak isteriz ancak bunu gerçekleştirmekte zorlanırız. Bu duygularımızı şifalandırmayı - artık bizi üzemez, etkileyemez hale getirmeyi - öğreneceğiz.

7. Hafta: Sağlıklı- Mutlu Zihni Nasıl Yaratırım?
Endişelerden, acılardan, korkulardan, zorlanan zihnimi nasıl huzurlu ve mutlu düşünceler üreten bir zihin haline getirebilirim. Sürekli negatif düşünmenin ya da öfkenin bana yararı olmadığını bildiğim ancak engelleyemediğim düşüncelerimi nasıl pozitif hale getirebilirim?

Kendime ve çevremdeki insanlarla nasıl dengeli, uyumlu, sevgi dolu, barışçıl ilişkiler kurabilirim? Kendimi negatif insanlardan nasıl koruyabilirim.

8. Hafta: Fobilerden Kurtulmak
Yükseklik, kedi-köpek, kapalı  yerde kalmak, su-deniz ya da uçak fobisi gibi korkulardan kesin olarak kurtulmak mümkündür. Bu eğitim büyük oranda bir atölye çalışmasıdır ve fobisi olan danışanlarla birebir çalışılacaktır. Artık bunlarla yaşamak istemiyoruz.

9. Hafta: Sübtil Enerji Bedenlerimiz, Enerji Beden Anatomisi
Nasıl bir enerji bedenimiz olduğunu, nasıl çalıştığını anlayacağız. Duygusal ve zihinsel  enerji  bedenlerimizi, etherik ve astral bedenlerimizi,  auralarımzı, çakralarımızı,  nadileri, meridyenleri tanıyacağız.

Rei-ki, akupunktur, refleksoloji gibi şifa tekniklerinin hangi fiziksel yapı ile çalıştığını ve bunları nasıl şifalandırabilineceğini öğreneceğiz.

Yaşam enerjisinin ne olduğunu, eksikliğinin hastalıkları nasıl yarattığını inceleyeceğiz.

Hücrelerimizin holografik yapısını ve içerdiği derin bilgeliği öğreneceğiz.
Holistik şifanın tüm bu enerji beden katmanlarında tam ve dengede olmak olduğunu anlayacağız. Bunu nasıl sağlayacağımızı göreceğiz.

10. Hafta: DNA nedir?  … Hayatımızda Nasıl Bir Rol Oynar?
DNA'nın fiziksel ve enerjisel yapısını inceleyeceğiz. Nelerin DNA'mızda kodlu olduğunu öğreneceğiz.  4B DNA'mız yanında Kuantum DNA'mızı tanıyacağız. Hayatımızda ki kıtlık-bolluk, ilişkiler, hastalıklar,  başarı-başarısızlık gibi olgularla DNA'nın ilişkisini öğreneceğiz. Ve en önemlisi DNA’larımızın programlanabilir olduğunu göreceğiz.

11. Hafta: DNA Aktivasyonu Nedir?
DNA yapımızı değiştirmek mümkün müdür? Zihnimizin-duygularımızın DNA'mız üzerindeki kontrolü nedir? DNA'mızı değiştirmek için ilahi yardım alabilir miyiz? Hayatımızda köklü değişiklikler yapmak için DNA tekrar yapılandırılabilir mi?

12. Hafta: Tibet Şifa Çanakları-Ay Gongu ile Şifa Meditasyonu ve DNA Aktivasyonu
Şifa meditasyonunun  ses ve ışık frekansları yardımı ile nasıl yapıldığını ve bunun arkasındaki fiziksel kuralları anlayacağız. Şifa için kullanılan frekansları tanıyacağız ve kendi üzerimizde nasıl kullanılacağını öğreneceğiz. Tibet şifa çanakları ve ay gongu ile şifa meditasyonu yapacağız. Arkasından ihtiyacımız olan şifa için ışık varlıklar yardımı ile bir DNA aktivasyonu gerçekleştireceğiz.

13. Hafta: Kırmak ve Bolluk için DNA Aktivasyonu
 Yaratana verdiğimiz yeminler tüm hayatlarımızı kapsar. Bu yeminlere mühürler diyoruz. Şaman olarak, Budist olarak, tapınaklarda haham ya da rahip olarak, çile odalarında derviş olarak neredeyse tüm dinlerde bir şekilde, bolluktan uzak kalıp “bir lokma bir hırka” düşüncesinde Yaratanı arayacağımıza yemin etmiştik. Bu yeminler şimdiki hayatlarımızı da bağlar. Birçoğumuzun hayatında bolluk olmamasının nedenidir. Bu yeminlerimizi değiştirmeyi, mühürlerimizi kırmayı öğreneceğiz. Arkasından İhtiyacımız olan bolluk için çok özel bir DNA aktivasyonu gerçekleştireceğiz. Bu aktivasyon sürecinde 6 yükselmiş Üstat, 6 Başmelek ve 4 Elohim ile birlikte çalışacağız.

14. Hafta: Geçmiş ve Eş Zamanlı Yaşamları Şifalandırmak
Karmik bağlarımızdan kaynaklanan artık bize ve bütüne hayır sağlamayan enerjilerden arınmak için kullanabileceğimiz teknikleri  öğreneceğiz.

15. Hafta: 19 Baş Melek ile Tanışmak ve Baş Melekler ile DNA Aktivasyonu 
Kur'an, İncil ve Tevrat’ta yer verilip anlatılan 19 Baş Melek le tanışacak ve Baş Melekler ile özel bir DNA Aktivasyonunu öğreneceğiz. Bu sayede hayatımıza şifa sağlamak mümkün olduğu gibi bolluk, ilişkiler gibi herhangi bir konuda yaratım yaparken ilahi destek sağlamamız mümkün olacak.

16. Hafta: Duygular ve DNA
Çok boyutlu özel bir yaratım tekniğinin öğrenilmesi ve uygulaması dersidir.

İLERİ ŞİFA DERSLERİ
1. Rei-ki'de ileri teknikler ve Kuantum Uygulamalar  ( Bu eğitime sadece Reiki Master ve deneyimli 2. Seviye Uygulayıcıları katılabilir )
2. Eterik Akupunktur ( 3 haftalık şifa eğitimi. Enerji Beden Anatomisi dersini almış olanlar katılabilir. )
3. Healer (Şifacı) 1. ( 6 Haftalık Şifa Eğitimi)
4. Healer (Şifacı) 2. ( 6 Haftalık Şifa Eğitimi... Bu eğitime sadece Healer 1 eğitimi alanlar katılabilir )
5. Anda Şifa Yaratma Mucizesi ve Teknikleri ( 6 Haftalık Şifa Eğitimi... Bu eğitime sadece en az Reiki 2 derecesini  ve Healer 2 Eğitimini birlikte almış olanlar katılabilir. )

Levent Ceyhan'ın Profil Fotoğrafı, Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava, yakın çekim ve su

Levent CEYHAN Kimdir?
Eğitim kariyerini Ankara Atatürk Anadolu Lisesinin ardından O.D.T.Ü Makina Mühendisliği Lisans Derecesi ve Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Yüksek Lisans Derecesi ile yapmıştır.

İş hayatına kurduğu ve geliştirdiği kendi firması ile başlamıştır. Bu şirket 30 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine birçok farklı alanda devam etmektedir.

Profesyonel kariyerinde, kendi şirketinin varlığı yanında yurtiçinde ve yurtdışında, aralarında Türkiye’nin ilk 100 büyük firmalarından bazıları da dahil olmak üzere birçok firmada farklı yöneticilik görevleri üstlenmiştir.

2008 Yılında geçirdiği bir kaza arkasında yaşadığı mucizevi iyileşme süreci onun Holistik Şifa ile tanışmasına neden olmuştur. Profesyonel yöneticilik görevlerinden istifa ederek yoğun şekilde bu alanda kendini araştırma ve eğitimlere vermiştir. Her zaman şükran ile andığı Hocası Musa KOCATEPE ile yoğun olarak çalışmaya başlamıştır.

Spritüel alanda Re-Shape DNA Practioner, Eterik Akupunktur, Refreksoloji, Hipnoz, Neuro Linguistic Programer (NLP) uzmanıdır. Bir Re-iki Master ve American Life Coach Federation eğitim programından lisanslı bir yaşam koçudur. Ezoterik öğretiler ve kutsal metinler, Tevrat, İncil ve Kur’an üzerine detaylı araştırmaları ve çalışmaları bulunmaktadır.

Holistik (Bütünsel) Şifa, Re-Shape DNA, Re-iki, Kişisel Gelişim, Quantum Fizik, Evrensel Kurallar, Kutsal Kitaplar ve Teoloji başta olmak üzerine 90’nın üzerindeki konuda seminerler vermekte ve atölye çalışmaları gerçekleştirmektedir.