Paylaş

 

YARATIM SIRRI!..
Düşüncelerimizle her an bir sonraki anımızı yarattığımızı (Hologram) biliyor muyuz?
Yaşam içinde başımıza gelen tüm olayların farkında olmadan bilinçaltımıza indirdiğimiz düşüncelerimizin neticesi olduğunu biliyor muyuz?
Yaratım sırrıyla hayatınızı yeniden programlayarak hologramınızın efendisi olmak ister misiniz?
Bu seminerde aslında bunun ne kadar kolay olduğunu öğreneceksiniz… 

Tarih : 16 Şubat 2019 Cumartesi
Saat : 14:00 – 18.00
Adres : Gazi Park Otel
Kayıt-Bilgi ve Bireysel Seans Randevusu için 0532 5597414
Ücret : 400 TL
15 Ocak 2019 Tarihine kadar yapılan ödemelerde 300 TL
16 Ocak -31 Ocak 2019 Tarihine kadar yapılan ödemelerde 350 TL
1 Şubat-16 Şubat ta Tarihinde yapılan ödemelerde 400 TL dir.
Banka Hesap No : Necla Ayber İş Bankası TBMM Şubesi TR610006400000143620014708

Bireysel Danışmanlık Hakkında;
Kişinin hayatını yöneten bilinçaltıdır, yapacağınız bireysel çalışma ile bilinçaltınızın programını değiştirebileceksiniz. Bilinçaltımızı oluşturan beyin hücreleridir ve beyin hücreleri Esma (Mana) lardan açığa çıkan frekanslara göre programlandığı bilimsel olarak ispatlanmıştır, bireysel çalışmada size özel hazırlanacak Esmalarla hayatınızı değiştireceksiniz.

Murat Tulga BUYRUK Kimdir?
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Murat Tulga Buyruk’un çocukluğu ve gençliği doğduğu şehir olan İstanbul’da geçti. 1985 yılında Bağdat Caddesi’nde geçirdiği trafik kazasında iki arkadaşını kaybetmesi hayatının dönüm noktası oldu. Kazanın ardından aylarca komada kaldı. Doktorların ‘yaşamaz’ demesine rağmen mucize eseri hayata döndü. 

Üniversite yıllarında kendindeki açılımların farkına varan Buyruk, Allah kavramını ve evreni anlamaya çalıştığı sırada, özünden gelen bir istekle namaza başladı. İslam’ı, Kuran’ı ve Hz. Muhammed’in anlattığı Allah sistemini merak ederek okumaya ve araştırmaya yöneldi. Yunus Emre, Şems-i Tebrizi, İbn-i Arabi, Abdülkadir Geylani ve Mevlana’nın felsefelerini inceleyerek kendine örnek aldı. Bu esnada Tıp doktoru olan ilim ehli bir zat ile tanışıp uzun yıllar ilim aldı. Bu ilmi kendi hayatında kullanıp özümseyerek açılımlar ve değişimler yaşadı Hz. Muhammed’in ve Âlimlerin, Ariflerin yüzlerce yıl önce kuantum sistemi keşfederek hayatlarında kullandıklarını fark etti sonrasında Kuran’ın kuantum sistemi en mükemmel şekilde anlattığını gördü. Buyruk, iş hayatında 16 yıl süresince işletmeciliğini yaptığı seyahat acentesi aracılığıyla çok sayıda ülkeyi gezdi. Bu dönemde acente olarak üç dönem Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin (TÜRSAB) yönetiminde bulundu. 

Buyruk, 2000’li yılların ortalarında kuantum düşünce sistemi dünyada yeni yeni hareketlenirken, İsviçre Lozan’da evrenin enerjisi olan Prana’yı (süptil enerji) kullanma sanatını öğrendi. 2004 yılında kuantum fiziği ve bununla bağlantılı olarak kuantum düşünce sistemini kullanma sanatıyla ilgili eğitim aldı. 2005 yılında seyahat acentesini kapatarak kendini tamamen ilmi ve bilimsel araştırmalara ve uygulamalara verdi. Ancak kuantum düşüncesini gerçekleştirmek için bilinçaltı düşünce kalıplarının, negatif çekirdek inançlarının hipnozla temizlenmesinin ve olumlamalar yapmanın yeterli olmadığını gördü. Bilinçaltını kodlama ve süptil enerjiyle kandırma yollarını keşfeden Buyruk, bilinçaltı çekirdek inançlarını ve negatif yükleri her insanın kendi çalışmasıyla nasıl temizleyebileceğinin de yolunu buldu ve uygulamaya başladı. Çakraların en kolay yolla çalıştırılması ve çakralarla sağlıklı yaşamanın yollarını öğrendi. 30 yıllık tasavvuf ve bilimsel araştırmaların ardından Buyruk, kuantum düşünce sistemiyle ilgili yaptığı uygulamaları ve birikimlerini insanlarla paylaşmaya karar verdi.