Paylaş

Meditatölye Dönüşüm Atölyesi

Bedeninizi, zihninizi, duygularınızı ve ruhunuzu canlandırmaya ne dersiniz? Günümüz koşullarına uyumlanmaya çalışırken bedenin, zihnin, duyguların ve ruhun harmonisini göz ardı edebiliyoruz. Oysa ki potansiyelimizi tam olarak kullanabilmek için bu dört boyutun ahenk içinde olması gerekir.

Doğunun kadim bilgilerinden harmanlanmış, bütünsel meditasyon çalışmamızda amacımız canlanmak, enerjimizin ahenk içinde akmasını sağlamak ve yoğun geçen haftanın stresinden özgürleşmek.

Hayalinizdeki hayatı yaşamak, beklentilerinizi gerçekleştirmek sınırlayıcı inançlarınızın dönüştürülmesiyle mümkündür.
Her neye inanıyorsanız, beklentiniz hangi yönde ise realiteniz de o yönde olacaktır.
İstediğiniz işi alamayacağınıza inanıyorsanız alamazsınız, şanssız olduğunuza inanıyorsanız şansızlıklar dizisi peşinizi bırakmaz. Sizi sınırlayan inançlarınızı fark edebilmek kendini tanımaktan geçer.
Sınırlayıcı inançlar sadece sürdürdüğümüz yaşamdan değil, doğum anındaki etkilerden, anne karnı, geçmiş yaşamlardan, gölge yanlarımızdan, genetik miras gibi taşıdığımız atalardan ve/ veya bize ait olmayan enerjilerden kaynaklanabilir.
Şikayet ve mazereti bırakıp hayatınızın sorumluluğunu almaya ve sizi sınırlayan inançlarınızı keşfedip dönüştürmeye ve potansiyelinizi ortaya çıkarmaya ne dersiniz?
Biz bu niyet ile 4 modül/ 24 haftayı oluşturduk.

Gelin bu yolculukta birlikte olalım.

EKİM 2019 DAN İTİBAREN  ANKARA’DA YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLIYOR

6’şar haftalık 4 modülden oluşan Dönüşüm Atölyesi’nin ana başlıkları:

1. Modül : Evreni Anlamak
2. Modül : Kendini Anlamak
3. Modül : Yaratım Enerjileri
4. Modül : Birlik-Teklik-Hiçlik
(Modül içerikleri yorumlardadır)

Dönüşüme başlamak için bir ipucu arıyorsanız, kendinize zaman ayırmak ve sevdiklerinizin değişimine dönüşümüne de vesile olmak istiyorsanız sevdiklerinizle birlikte bekliyoruz... 4 modülde hangi konuları ele alacağız, eğitmenlerimiz kim, amacımız, yapacağımız meditasyonlar ve diğer detayları hep birlikte konuşacağız.

Kayıt için:  0554 1799092 - 0532 5597414

İlk Modül İlk Ders:                                                                        1/2

"Tekamul Yolculuğunda, Işık Varlık, İnsan

 - Sadece bedenden ibaret değiliz, evrenle iletişimdeyiz"

Aslında bizler, sadece atomlardan ve moleküllerden oluşan varlıklar değiliz. Aynı zamanda ışıktan da oluşuyoruz. Yaşayan tüm canlıların (insanlar, hayvanlar, bitkiler) hücreleri (zayıf elektromanyetik dalga) ışık yaymaktadırlar. Yayılan bu ışığa da, biyoloji ve foton kelimelerinin birleşmesinden biofoton denmektedir. Hücreler sadece ışık yaymakla kalmıyorlar, aynı zamanda birbirleri ile de ışık aracılığı ile iletişim kuruyorlar. Yani bedenimizi, ışık sinyallerinden oluşmuş bir sinyal ağı gibi düşünebiliriz. Vücudumuzda da her bir hücreyi bir modeme benzetebiliriz. Ve tüm modemlerden (hücrelerden) yayılan ışık (sinyal) da vücudumuzda bir ağ oluşturmaktadır. Teknik ve bilimsel olarak bu ağ bir ışık ağıdır.

Eski Mısır medeniyetleri, insan vücudunun ışık bedenden oluştuğunu biliyordu. Geç de olsa, modern toplumun bu gerçeği bilimsel olarak teyid etmesi biyolojinin, insan sağlığının ve enerji bedenin anlaşılmasına katkıda bulunmuştur. Teknik ve bilimsel olarak hepimizin enerji varlıkları olduğumuzu da bu sunumda ışığın/ elektriğin/ elektromanyetizmanın  bedenimizde nasıl işlevsel olarak çaıştığını hem biyolojik, hem nörolojik, hem de psıkolojik temellerine değinerek anlatmaya çalışacağım.

Özetle gördüklerimiz/duyduklarımız ve hatta hissettiklerimiz birer elektriksel sinyal ve beyin dediğimiz mekanizma ile de bu gelen sinyalleri bir uydu alıcısı gibi encode/decode ederek realitemize alıyoruz. Duygularımızın nasıl birer elektriksel sinyal olarak kalıcı kalıplara dönüşüp organlarımızı etkileyip bizi hasta ettiğine ve bunu nasıl tedavi edebileceğimize kadar herşeyi tek bir sunumda görmek isterseniz sizi "Tekamul Yolculuğunda, Işık Varlık, İnsan - Sadece bedenden ibaret değiliz, evrenle iletişimdeyiz" isimli sunuma bekliyoruz.

Dönüşüm Atölyesine Giriş :

Eğitimci : Ömer Mutlugün
Tarih : Daha sonra bildirilecek.
Saat : 13:30 – 19:00
Ücret : 200 TL
Adres :
Kayıt ve Bilgi için : 0532 559 74 14

 Program Akışı:                                                 

13:30 Tanışma
14:00 Konsantrasyon a Geçiş Meditasyonu
14:30 Sunum 1. Bölüm "Tekamul Yolculuğunda, Işık Varlık, İnsan - Sadece bedenden ibaret değiliz, evrenle iletişimdeyiz"
15:30
Ara
16:00 Sunum 2. Bölüm "Tekamul Yolculuğunda, Işık Varlık, İnsan - Sadece bedenden ibaret değiliz, evrenle iletişimdeyiz"
17:00 Kutsal Mabedimiz Bedenimizi tanıma
17:15 Qi Gong Isınma ve 8’li Beden Egzersizleri
18:15 Ara
18:30 Deeksha Chakra Balancing – Mantralarla Beden Titreşimi
19:15 Hipno Meditasyon
20:00 Kapanış

ÖMER MUTLUGÜN

Electronics & Telecommunication Engineer + Master of Business Administration + Master of Production Management + Master of Psychology + Doctorate in Clinical Psychology  (still continues)

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğinde lisans eğitimini tamamlayan Ömer Mutlugün ardından İşletme İktisadı Enstitüsü'de ihtisas, ardından yine aynı fakültenin  Üretim Yönetimi Bilimdalı'nda yüksek lisansı yaptı.

Son dönemde girmiş olduğu psikoloji arenasında kariyer değişikliğine girerek, yurtdışında psikoloji alanında doktora çalışması yapmaktadır.

Mühendislik alanında 25 sene sektörün lider kurumlarında, hem Türkiye hem de yurtdışında çeşitli ülkelerde orta ve üst düzey görevlerde yer aldı ve özel ilgi alanı olan Frekanslar alanında hem tez çalışmasını yaptı hem de sonradan girmiş olduğu psikoloji alanında bu bilgiyi uygulamalarında kullanma şansı yakaladı. Özel olarak Binaural Frekanslarla kulaklıklar, VR Googles ile EMDR ve hipnotik trans tekniklerini kullanmaya başlamıştır. Son olarak Piramit Power ve Orgone Enerjisini ses frekansları ile bedene uygulayıp bedensel ve zihinsel şifalanma üzerine çalışmalar yürütmektedir.

Kendi sözleri ile: "Yıllar içinde yaşadıklarım ve gezip gördüklerimin ışığında çıktığım mistik yolculukta öğrendiklerimi ve edindiğim deneyimleri paylaşmak adına kurumsal hayattan tamamen vazgeçtim ve Meditatölye fikri ile yeni bir alana geçtim.

Amacım bugüne kadar biriktirdiğim tüm bilgileri yaymaya ve aktarmaya vesile olmak.

Ayrıca, grup çalışmalarımızın haricinde bireysel seanslarımda kişiye özel biricik çalışmalar yapmak ve bunu yaparken; emdr, eft, nlp, binaural frekanslar, hipnomeditasyon, regresyon, hipnoz, psikoterapi, nefes gibi yenilikçi tekniklerin kombinasyonundan oluşan kişiye özel uygulamalarla kişinin farkındalığı ve uyanışına hizmet etmeye çalışıyorum. Ve amacım dokunabildiğim kadar kalbe ulaşıp şefkatle dokunmak ve şifalandırmak...zira şifa zihinde başlıyor ve ruhta taçlanıyor ve bedende tezahür ediyor."