Paylaş

Her gün duş. İkiz kalpler üzerinde meditasyon pratik manevi bir duş almak gibi olduğunu. Auran temiz olduğunda, bilinci yüksek bir düzeyde deneyim. Auran temiz olduğunda, bazı şeyleri gözden daha net görmek bile iyi şansını artırır. 

-Master Choa Kok Sui

İkiz kalpler üzerinde meditasyon kişinin titreşimler yüksek Devletleri farkındalık ve bilinç Genişletilmiş düzeyleri doğru yükseltmek için umut ediyor asil bir araçtır. Şu anda genel olarak, on binlerce farklı din ve kökenden insanlar tarafından uygulanan, İkiz kalpler üzerinde meditasyon olağanüstü sadeliği şaşırtıcı ve dramatik sonuçlar ile. 

İkiz kalpler meditasyonunun faydaları:

 • Gelişmiş sağlık - Bir kez sen aracılığıyla İlahi enerji akışı, doğal olarak kullanılan temizler ve enerji sistem içinde istenmeyen; Peki sonra meditasyon bir taze 'sen' haline.

 • Azaltılmış stres, anksiyete ve depresyon - İkiz kalp dağılır istenmeyen duygu ve düşünce formları içinde senin çakralar ve Aura. Pozitifliği ve doğal olarak size gelen mutluluk yapar.

 • Keskin zihin ve büyük mutluluk - İstenmeyen düşünce formları ve duygular sisteminden sonra, aklını açık ve duyguların daha rafine hale gelir.
 • Sizin benlik saygısı artırmak - Daha güçlü olduğunda, çok daha fazlasını yapabilirsiniz; Böylece kendini iyi bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur.
 • İlişkilerinizi geliştirmek - Tüm dünya ile korusun gibi iyilik, aşk ile doldurulur. enerji. Bu aşk uyumu ilişkilerinizi için getiriyor..
  İlahi bir kanal haline - Meditasyon bir fırsat için bir kanal olmak daha iyi bir yaşam ile dünyadaki herkes korusun oluşturur.
  İyi şanslar artırmak - Bir kez sen kendine hizmet etmek kullanılabilir hale, Kendini iyi şanslar olarak hayatta gösterir iyi karma bir sürü oluşturmak.
  Pranik şifa 'mucizevi' tedavisi basit ve şiddetli hastalık olabilir,İkiz kalpler üzerinde meditasyon, çok sayıda insan tarafından uygulanan zaman, mucizevi bir şekilde tüm dünya heal; Dolayısıyla dünya daha uyumlu ve huzurlu hale. 

 •  

-Master Choa Kok Sui