Paylaş

“İnsanın varlığının evrendeki sebebi enerji ile olan ilişkisinde saklıdır.
İnsan kendi varlığını devam ettirmek için diğer insanlar ve doğa ile sürekli iletişim içindendir. İnsanlar bu yüzden topluluklar halinde yaşarlar. Bu enerjinin kaynağı evrendir. Bu enerji çeşitli formlarda insan tarafından soğurulur, özümsenir, işlenir ve diğer insanlarla paylaşılır.
Sevgi hepimizin kabul ettiği bir kavramdır ve evrendeki enerjinin insanda en güçlü dönüşmüş halidir. Diğer taraftan çeşitli meditasyonlar, inanç ritüelleri de böyledir.”

Her şey enerji ile ilgilidir...
Sağlıklı olmak, genç kalmak, güzelleşmek arzusunda mısınız?
Evren, insan, yaşam ilişkisini merak mı ediyorsunuz?
Vücudumuzun ayar düğmelerini öğrenmeye hazır mısınız?

Tamer Ayyıldız ilk kitabı Şifacının Kutsal Üçlüsü ile okurlarına evren, insan, yaşam enerjisi ilişkisine dair aradıkları tüm cevapları bulabilecekleri harika bir rehber armağan ediyor. Yazar varoluşla ilgili anlattıklarıyla, verdiği egzersiz reçeteleriyle ve insanı çevreleyen yaşamın özüne yönelik cümleleriyle büyüleyici bir yolculuğun kapılarını aralıyor.
İçinde Lav Çiçekleri isimli harika bir hikâye de barındıran Şifacının Kutsal Üçlüsü kendi arayışlarında yollarını kaybetmişlere yol göstermek isteyen Kutup Yıldızı gibi, kitap dünyasının gökyüzünde parlıyor.

Kendi değerinizi yükseltmeye hazır mısınız!Şifacının Kutsal Üçlüsü https://www.dr.com.tr/ekitap/sifacnn-kutsal-uclusu-evren-nsan-enerji