Paylaş

Üstat Ananda Naser Samadi ile Meditasyon ve İçeri Yolculuk Teknikleri
Yoganın sekiz aşamasının iki aşaması olan meditasyon (Dhyana) ve içeri yolculuk (Pratyahara) sayesinde, iç uyumu sağlamak amacıyla gerçek benliğinizi keşfedebilirsiniz. Meditasyon stres, depresyon ve hipertansiyon, kronik ağrı ve uykusuzluk gibi birçok hastalığı azaltır ve sinir sistemi ve endokrin sisteminin işlevini geliştirir. Sistematik olarak gevşeme teknikleri, vücudu ve organları derin bir rahatlama haline getirip tüm hücreler, eklemler ve organlarınızın stres atmasına ve denge sağlamasına izin verir. Sonuçta, vücudunuz daha sağlıklı, dengeli ve ferahlaşır. İçeri yolculuk, dikkati dışarıdan iç dünyaya yönlendirir. Vücudumuz ve zihnimizdeki kendilerini daima koruyan dünyanın gürültü ve huzursuzluğundan kurtulmanıza yardımcı olur. Bu yolculukta, içsel bilinç artarak kalbinizin derinliklerindeki gerçek benliğinize yaklaşacaksınız. Naser Samadi
Aktaran: Üstat Ananda Naser Samadi
Tarih : 15 Kasım 2020 Pazar
Süre : 4 Hafta
Ücret : 300 TL + KDV
Kayıt - bilgi için: 0532 5597414
WhatsApp Grubumuza Katılmak için:
https://chat.whatsapp.com/LnBYsLUE6TsHGjzikm4Jl1

Program bittiğinde, sizi sonsuz huzura, Öz’ünüze ulaşmanın anahtarı verilmiş olacak. Bunu kullanıp düzenli olarak hayatınıza geçirmeniz sizin elinizde. İsterseniz kendiniz devam edebilir, isterseniz hocamızla düzenli olarak yapacağımız meditasyon grubumuza katılabilirsiniz.
Ananda Naser Samadi, 20 yılı aşkın bir süredir Kişisel Gelişim ve Ruhsal Farkındalık, Yoga, Meditasyon ve Reiki’de konularında Shaktipat’ın Gücü ile Master (Hocanın Aydınlanması) hocalık yapmaktadır. Uzun yıllar Yoga, Enerji Terapi, Çakra ve Enerji Dengeleme , EFT, Çeşitli Gevşeme ve Solunum Teknikleri ve İçsel Uyum konusunda çalıştı ve şimdiye kadar binlerce Yoga ve Ruhsal Konsültasyon sağladı.
Uzmanlık:
Meditasyon, Yoga ve Enerji Terapi Hocası
Shaktipat’ın Gücü ile Master (Hocanin Aydınlanmasi)
Raja Yoga/ Hatha Yoga/ Kriya Yoga/ Kundalini Yoga/ Karma Yoga/ Energi terapi/ EFT
Çakra ve Enerji Dengeleme, Kişisel Gelişim ve Ruhsal Farkındalık Hocasi
Deneyim:
Meditasyonda 20 yıla aşkın Tecrübeyle
Enerji ve Çakra Dengeleme Ustası, Ruhun Uyumu
”Yoga Hayatın Mutluluğu” Enstitü Başkanı (2003-2011)
İl Yoga Başkanı.(2004-2006)
Çeşitli Workshops Organizasyonu. Yoga ve Meditasyon, Asana, Pranayama, Pratyahara, Çeşitli Gevşeme ve Solunum Teknikleri, Yoganidra ve Shatkarma Yöntemleri (temizlik egzersizleri), vb.
Krishna Bilinci ve Sema Dans Kurslari, Farklı Meditasyon Yöntemleri ‘Quan Yin-Quan Quang’ Gibi.
Ayurveda Temel Kursu- 6 Ay- 2002
15 Yıl Boyunca Binlerce Yoga ve Ruhsal Konsültasyon
Sertifikalar ve Ruhsatlar:
Reiki Şifa Ustası Olarak Resmi Uluslararası Sertifika
Yoga Eğitmeni Olarak Resmi Uluslararası Sertifika Yoga Federasyonu’ndan